HAKKIMIZDA

NetSatan.com yıllardır perakende sektöründe faaliyet gösterdikten sonra e-ticaret sektöründe birikim ve tecrübelerimizi sizlere sunmak amacıyla kuruldu.

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan sanal mağazalarda yaptığı başarılı çıkışın ardından kendi web sitesinde faaliyet gösterme kararı aldık.

Genellikle sadece internet ortamında ulaşabileceğiniz ürünleri uygun fiyat avantajıyla sizlere ulaştırmayı amaç edinen firmamız;

Asıl olarak internetten alışverişte yaşanan olumsuz tecrübeleri minimuma indirmeyi ana gaye olarak belirlemiş ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı temel prensip haline getirmiştir.

Firmamız stoklu çalışmayı prensip edinerek elinde olmayan ürünü satmaktan özellikle kaçınmaktadır.

NetSatan.com olarak; Sürekli genişleyen ürün portföyümüz ile tüm online mağazalarımızda aynı titizlikle çalışmayı ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Sitemiz, beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde kredi kartı, kapıda ödeme, peşin veya taksitle olacak şekilde ödemenizi yaparak alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. SLL ve 3D SECURE güvenlik uygulamalarıyla ziyaretçilerimizin güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmelerini sağlamaktadır.

Siz de alışverişlerinizde bizi tercih ederek netsatan.com ‘da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Unutmayın! Memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Mutlu alışverişler.